AVA MENÜÜ

Kontakt

Administratsioon

Maarika Maripuu Halduse projektijuht Tel: +372 6 064 040 Mobiil: +372 50 72 697 maarika.maripuu@astlanda.ee
Toomas Kliimask Arendusprojektide projektijuht Tel: +372 6 988 032 Mobiil: +372 52 54 083 toomas.kliimask@astlanda.ee
Sven Hein Kvaliteedijuht Tel: +372 6 988 010 Mobiil: +372 56 575 501 sven.hein@astlanda.ee
Asso Vilks Tööohutusspetsialist Tel: +372 6 988 040 Mobiil: +372 50 44 788 asso.vilks@astlanda.ee
Triin Paabut Controller Tel: +372 6 988 011 Mobiil: +372 54 555 300 triin.paabut@astlanda.ee
Anne Poom Pearaamatupidaja Tel: +372 6988 012 Mobiil: +372 57 876 025 anne.poom@astlanda.ee
Sirje Elving Raamatupidaja Tel: +372 6 988 013 Mobiil: +372 52 95 543 sirje.elving@astlanda.ee
Kadi-Krõõt Niilikse Juhiabi-personalispetsialist Tel: +372 6 988 000 Mobiil: +372 51 34 714 kadikroot.niilikse@astlanda.ee
Kersti Vellearu Juhiabi Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 56 863 446 kersti.vellearu@astlanda.ee astlanda@astlanda.ee
Helle Merisalu Haldusteenuste projektijuht Tel: +372 6 988 057 Mobiil: +372 53 444 332 helle.merisalu@astlanda.ee
Heinar Kibin Autojuht Mobiil: +372 50 57 026
Toomas Rootare Autojuht/varustaja Mobiil: +372 51 08 137
Heidi Ellert Assistent Tel: +372 6 988 020 Mobiil: +372 50 16 353 heidi.ellert@astlanda.ee
Diana Brusentseva Eelarvestaja Tel: +372 6 988 059 Mobiil: +372 51 57 639 diana.brusentseva@astlanda.ee
Kristiina Paloots Hankespetsialist Tel: +372 6 988 023 Mobiil: +372 51 21 148 kristiina.paloots@astlanda.ee
Reel Kotkas Hankespetsialist Tel: +372 698 8022 Mobiil: +372 51 53 379 reel.kotkas@astlanda.ee
Maario Hussar Pakkumiste spetsialist Tel: +372 6988 059 Mobiil: +372 56 889 012 maario.hussar@astlanda.ee
Toomas Heinsalu Pakkumiste spetsialist Tel: +372 6 988 021 Mobiil: +372 54 555 255 toomas.heinsalu@astlanda.ee
Revo Nõlva Süsteemiadministraator Tel: +372 6 988 017 Mobiil: +372 50 53 036 revo.nolva@astlanda.ee
Angelina Ilizina Kinnisvara arenduste projektijuht Tel: +372 6 988 066 Mobiil: +372 53 002 550 angelina@astlanda.ee

IT osakond

Revo Nõlva Süsteemiadministraator Tel: +372 6 988 017 Mobiil: +372 50 53 036 revo.nolva@astlanda.ee

Personal & sekretariaat

Kadi-Krõõt Niilikse Juhiabi-personalispetsialist Tel: +372 6 988 000 Mobiil: +372 51 34 714 kadikroot.niilikse@astlanda.ee
Kersti Vellearu Juhiabi Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 56 863 446 kersti.vellearu@astlanda.ee astlanda@astlanda.ee
Heinar Kibin Autojuht Mobiil: +372 50 57 026
Toomas Rootare Autojuht/varustaja Mobiil: +372 51 08 137