AVA MENÜÜ

Ehitusjuhid

Projektijuhid

Henrik Herman Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 52 90 885 henrik.herman@astlanda.ee
Kristo Orula Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 51 64 795 kristo.orula@astlanda.ee
Margus Randmäe Projektijuht Tel: +372 6 988 047 Mobiil: +372 50 82 651 margus.randmae@astlanda.ee
Tarmo Tera Projektijuht Tel: +372 6 988 016 Mobiil: +372 50 49 167 tarmo.tera@astlanda.ee
Janno Nurme Projektijuht Tel: +372 6 988 048 Mobiil: +372 50 93 645 janno.nurme@astlanda.ee
Eiko Ottoson Projektijuht Tel: +372 6 988 043 Mobiil: +372 52 25 790 eiko.ottoson@astlanda.ee
Tõnu Madissoon Projektijuht Tel: +372 6 988 065 Mobiil: +372 51 18 476 tonu.madissoon@astlanda.ee
Veiko Nurmsalu Projektijuht Tel: +372 6 988 038 Mobiil: +372 52 80 222 veiko.nurmsalu@astlanda.ee
Margus Uuvits Projektijuht Tel: +372 6 988 034 Mobiil: +372 51 62 732 margus.uuvits@astlanda.ee
Paul Järvsoo Projektijuht Tel: +372 6 988 036 Mobiil: +372 53 404 106 paul.jarvsoo@astlanda.ee
Rein Velja Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 50 20 520 rein.velja@astlanda.ee
Ahto Tilk Projektijuht Tel: +372 6 988 037 Mobiil: +372 51 34 763 ahto.tilk@astlanda.ee
Thea Tuum KVVK projektijuht Mobiil: +372 58 066 618 thea.tuum@astlanda.ee
Simmo Rästas Välisvõrkude projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 53 331 719 simmo.rastas@astlanda.ee
Mark Stolõpin Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 55 939 172 mark.stolopin@astlanda.ee
Marko Uuk Projektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 54 510 054 marko.uuk@astlanda.ee

Objektijuhid

Daniel Heinmaa Objektijuht Mobiil: +372 50 44 682 daniel.heinmaa@astlanda.ee
Toomas Lätt Objektijuht Mobiil: +372 53 403 497 toomas.latt@astlanda.ee
Ravel Toome Objektijuht Mobiil: +372 56 661 135 ravel.toome@astlanda.ee
Kristjan Maide Objektijuht Mobiil: +372 50 16 352 kristjan.maide@astlanda.ee
Timo Jalakas Objektijuht Mobiil: +372 51 08 131 timo.jalakas@astlanda.ee
Janar Veski Objektijuht Mobiil: +372 50 48 136 janar.veski@astlanda.ee
Märt Seeman Objektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 53 359 106 mart.seeman@astlanda.ee
Ranel Rünk Objektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 52 15 974 ranel.runk@astlanda.ee
Hillar Saaroja Objektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 50 24 368 hillar.saaroja@astlanda.ee
Siiri Pettai Objektijuht Tel: +372 6 988 030 Mobiil: +372 58 006 646 siiri.pettai@astlanda.ee

Töödejuhatajad, insenerid

Artur Akulov Töödejuhataja Mobiil: +372 53 732 420 artur.akulov@astlanda.ee
Piret Jekimtseva Töödejuhataja Mobiil: +372 56 698 449 piret.jekimtseva@astlanda.ee
Kaspar Trankmann KVVK insener Mobiil: +372 53 307 350 kaspar.trankmann@astlanda.ee
Taavi Lindeberg Töödejuhataja Mobiil: +372 52 74 333 taavi.lindeberg@astlanda.ee
Harri Vane Töödejuhataja abi Mobiil: +372 51 964 406 harri.vane@astlanda.ee
Juss Jäger Töödejuhataja Mobiil: +372 56 933 141 juss.jager@astlanda.ee
Kaiko Mark Elektriinsener Tel: +372 6 988 068 Mobiil: +372 56 676 277 kaiko.mark@astlanda.ee
Eduard Nork Garantiitööde töödejuhataja Mobiil: +372 50 18 968 eduard.nork@astlanda.ee
Sander Silm Töödejuhataja Mobiil: +372 59 118 339 sander.silm@astlanda.ee
Peeter Siilak Ehitustööline Mobiil: +372 51 43 969 peeter.siilak@astlanda.ee
Rene Sütt Töödejuhataja Mobiil: +372 53 490 249 rene.sytt@astlanda.ee