AVA MENÜÜ

Juhtkond

Juhatus

Kaupo Kolsar Ehitusdivisjoni direktor, juhatuse esimees Tel: +372 6 988 004 Mobiil: +372 50 24 369 kaupo.kolsar@astlanda.ee
Kajar Kruus Elamuehituse ja kinnisvaraarenduse divisjoni direktor, juhatuse liige Tel: +372 6 988 006 Mobiil: +372 50 26 308 kajar.kruus@astlanda.ee
Tiit Kõnd Äridivisjoni direktor, juhatuse liige Tel: +372 6 988 005 Mobiil: +372 50 86 012 tiit.kond@astlanda.ee
Tarmo Lehtmets Finantsosakonna juhataja Tel: 372 6 988 007 Mobiil: +372 50 64 206 tarmo.lehtmets@astlanda.ee
Piret Riit Personalijuht, jurist piret.riit@astlanda.ee

Nõukogu

Olaf Herman Ehitusdirektor, nõukogu esimees Tel: +372 6 988 000 Mobiil: +372 50 28 642 olaf.herman@astlanda.ee
Hardo Sokk Peajurist Tel: +372 6 988 008 Mobiil: +372 50 82 147 hardo.sokk@astlanda.ee
Taimo Kikkas Nõukogu liige Mobiil: +372 50 26 309 taimokikkas@gmail.com